Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állíthatóak vissza a...

Hogyan állíthatóak vissza a törölt fájlok a winchesteren?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet a törölt fájlokat visszaállítani/ visszahozni a winchesteren?

Van egy külső vinyóm, amiről szükségem volna régi képekre, de több órás kutakodás után sem találtam meg őket, pedig biztos vagyok benne, hogy rajta kell, hogy legyenek. Csak arra tudok gondolni, hogy valamikor lehet véletlen letörültem őket, egy felületes szortírozás alkalmával, mert egyszerűen ilyen nincs, hogy maguktól eltűntek volna.

Ha valaki jártas a témában, akkor legyen szíves megosztani velem, hogy hogyan hozhatóak vissza az esetlegesen törlésre került fájlok. Előre is köszönöm a válaszokat!



#szoftver #hardver #törölt_fájlok_visszaállítása_a_winchesteren #törölt_fájlok_helyreállítása_a_winchesteren #törölt_képek_visszaállítása_a_winchesteren #törölt_képek_visszanyerése_a_winchesteren #törölt_fájlok_visszaállításának_módjai #törölt_fájlok_visszaállítására_szolgáló_programok
2015. febr. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igen gyors válaszadás volt! Szinte még ki sem írtam a kérdést :D Köszönöm! Remélem segít majd ez a program. Ment a zöld kéz!
2015. febr. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!