Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet pendrive-ról...

Kakao101 kérdése:

Hogyan lehet pendrive-ról Windows 7-et telepíteni?

Figyelt kérdés

A gépen amiről szó van (fujitsu P3110 Lifebook) egy gyárilag telepített Win7 Home Basic van és nem tudom egy Win7 Ultimate-re cserélni. Amit fel szeretnék telepíteni azon rajta van a boot könyvtár is, tehát elvileg el kellene indulnia.

A Biosban már átállítottam, hogy innen bootoljon, de valamiért mégsem teszi.



2015. febr. 18. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha gyárilag van rajta elöretelepített akkor csak azt tudod telepíteni ami most rajta van,Ha cserélni szeretnéd akkor az összes patríciót törölnöd kell vagyis a recorvery-t.Elöször is ezt kell beálítaod:Disable Secure Boot.Itt egy video(a win8 ne téveszen meg): https://www.youtube.com/watch?v=5nG4zMdrHKs

Ha ezzel megvagy mehet a bios beálítás.

2015. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm.
2015. febr. 18. 17:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nekem egészen más a Biosom, talán azért, mert ez Fujitsu nem Asus (bár lehet hogy ez hülyeség) Ebben nincs ilyen opció. Megpróbáltam frissíteni, hátha csak régi a Bios, de azt sem engedi...
2015. febr. 19. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahol kell lennie ilyen beálításoknak.Esetleg írd be a böngészöbe a géped nevét és secure stb.vagy szedd ki a bios elemet és tedd vissza.(ha nem szeretnéd szétszedni akkor vidd el valakihez aki ért hozzá.
2015. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, de sajnos azt hiszem ebből szervíz lesz. Nem boldogulok vele.
2015. febr. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!