Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik böngésző az amelyik a...

Melyik böngésző az amelyik a legkevesebb memóriát használja fel?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a firefox sokat használ fel nekem csak 384 mb os ramom van.:(Ezért kéne a lehető legkevesebb memóriát felhasználó böngésző.
2010. febr. 12. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Az a rossz hírem, hogy a firefox ebből a szempontból az egyik legjobb. Szorosan követi az opera.
2010. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
probald ki a chrom ot a google gyartja es nagyon jo szerintem google.com/chrom
2010. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A firefox-tól lefagy a gép, a google chorme a pluginok gyakran összeomolnak, az opera eddig elmegy, de az is sokat használ a kis ramomhoz. Szerintem van más böngésző is a világon, ami a lehető legkevesebb memóriát használja fel, de vajon melyik az a böngésző?
2010. febr. 12. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

.



Próbáld ki a DILLO nevű böngészőt.

Itt olvashatsz róla:

[link]



.

2010. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán az explorer egy régebbi verziója.

Bár naon lassú.

2010. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 compactegon ***** válasza:
és nem is biztonságos...
2010. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Válassz karakteres böngészőt:

[link]


Az még a legszarabb gépen is elindulna, de cserébe csak a szöveg jelenik meg.

Ami nem éppen valami élmény.


De ha lassú a géped ne windows-t használj (gondolom azt használsz), hanem linux-ot.

Én is 5-6 évig használtam windows-t, aztán meguntam a lassúságát és felraktam az ubuntu-t.

Ubuntu az a legfelhasználóbarátabb linux disztribúció, amihez nem kell érteni a linuxhoz.

Csak divat szarozni a linux-ot, de szerintem sokkal jobb, mint akár a windows 7.

Ubuntu annyival másabb, mint a windows, hogy meg kell tanulni hogy kell telepíteni, ami kb. 2 perc alatt megvan, a többi az ugyanaz.

Meg ha játszani akarsz akkor jó lenne a windows (de ubi alá is van wine), de ha a net lassú nem hiszem hogy nagyon játszani akarsz.

2010. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!