Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó gyakorlómapok CS:GO-hoz?

Jó gyakorlómapok CS:GO-hoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék fejlődni minden téren, szóval arra gondoltam h elkezdek aim mapokra menni, meg offline gyakorlópályákra. Minden map érdekel akármivel kapcsolatos legyen is (reflex, célzás, strafe shooting, strafe jumping, awpzés, stb). Most nem elsősorban community szerverekre meg deathmatchre gondolok, hanem offline mapokra.

2015. febr. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Reflex, célzás, "lőni" tanulni én dm-ezni szoktam, szerintem az a legjobb. Gránát, füst, flash gyakorlás simán offline mapokon BOT-ok nélkül. De sztem a legjobb gyakorlás, ha sokat játszol rendesen 5v5-be (mm, facit, szervezett meccsek). Vannak még jumpszerők is. A mapok, ahol gyakorolj azok az aktuális LAN mapok. Most azt hiszem dust2, nuke, mirage, inferno, cache, overpass, cubblestone.
2015. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hehh :D


Legjobb gyakorlás 1vs1 szerverek.

Tudod, ahol arénába pakol össze.

Vicces...


USP-t utáltam, mint a szrt...

Aztán... megkéne vele tanulni játszani...

Felmentem ilyen 1vs1-es szerverekre.

2-3 óra után már egész jól ment. Aztán olyan RAMPAGE-eket toltam vele, hogy csak na... :D

1vs3-ba 3 Headshot stb. Kör a miénk lett... :D

(aztán reportoltak aimért... -.-")

2015. febr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudsz ilyen 1v1 mapot mondani?
2015. febr. 26. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

am_valamivalami


Egyébként szervert keressél.


Keresőbe beírod, hogy 1vs1 azt kidobja.

2015. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!