Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudhatom meg milyen...

Honnan tudhatom meg milyen driver kell a videókártyámhoz? Asus x54h k54hr

Figyelt kérdés
Már 4 órája szórakozok vele, everest nem ír ki konkrétan semmit, csomó drivert szedtem már le, de vagy nem indul, vagy azt írja ki, hogy "ez a szgép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek". Nagyok kezdek már kiakadni, valaki segítsen.

2015. febr. 20. 20:58
 1/9 Tengor ***** válasza:

Miért kell ezen kiakadni? Ez is csak egy szakma.

Asus oldalán nézted-e már?

Ha minden kötél szakad, akkor VEN és DEV azonosítók alapján ki tudod deríteni a kártya pontos típusát.

Google!

2015. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kerestem már vagy 5 féle drivert leszedtem, egyik sem jó
2015. febr. 20. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel ez a laptopot Intel processzorral és AMD vga-val rendelkezik ezért az Intel és az AMD drivereire is szükséged lesz. Ilyen kiépítés esetén a telepítés menete, először az Intel drivert telepítsd, majd indítsd újra a gépet és úgy tedd fel az AMD driverét. Itt megtudhatod milyen catalyst driver kell hozzá.


[link]

2015. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Az ilyen jelegű kérdésekhez mindig odairom a driverkeresős szövegemet, hátha segit valakinek :


Manuális driverkeresés hardverazonsitó alapján :


Ha a gyártó oldaláról nem sikerül drivert leszedni, vagy amit leszedtél nem jó, akkor : Manuális driverkeresés hardverazonositó alapján :


Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap.


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2015. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyi kimaradt, hogy a most fentlévőket előtte töröld teljesen, és nulláról rakd fel az újakat.
2015. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
próbáltam amit leírtatok, de ugyanaz :/ "ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek"
2015. febr. 20. 22:49
 7/9 Tengor ***** válasza:
Minden más driver fel ment? Chipset pl?
2015. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen fel. Most felment az elvileg gépnek megfelelő vidikártya driver is, de most meg jó a kép, háttér világítás viszont nuku.... csökkentett módban leszedtem, de már megőrít. ugyanott vagyok mint este...
2015. febr. 21. 08:43
 9/9 A kérdező kommentje:
lassan sírógörcs kerülget
2015. febr. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!