Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 vagy Vista? Tudom biztos,...

Win7 vagy Vista? Tudom biztos, hogy feltették már 1000x ezt a kérdést, de nem nagyon találtam megfelelő választ.

Figyelt kérdés

Szóval a gamek melyiken futnak jobban ?

Melyik op. rendszer kompatibilisabb a programokkal,gamekkel és a videókészítés&szerkesztéssel szemben ?


2010. febr. 12. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Win7 mindenképpen. Eleve a játékoknál kisebb a rendszerkövetelmény. Kompatibilitással nem hiszem, hogy gondod lenne.Szerintem a jövő a win7é.
2010. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Win7, a Vista egy bug-okkal teli beta fázisú op rendszer...
2010. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Win 7 re szavazok. De érdekelne kicsit részletesebben kedves második válaszoló,hogy a Vista miért is béta? Ezt először hallom és kíváncsi vagyok. :).
2010. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A win7 bejelentése és megjelenése közti időszakban egy hivatalos Microsoft közleményben leírták hogy valójában a Windows Vista kiadásakor egy béta fázisban lévő teszt jellegű operációs rendszer volt és még a service pack-ek segítségével sem sikerült teljes értékű Op. rendszerré tenni.


Ha megtalálom a cikket belinkelem

2010. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mien játékokra akarod mien a géped mert ez NAGYON FONTOS!!! sok gépen nem megy a 7 , mindenki aztmondja hogy a vista szar én még mindig maradok az XP SP3 nál nekem az a legjobb
2010. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első vagyok. Nekem is xp sp3 van, de ez már kezd elavulni, több sp-ot nem adnak ki hozzá. Lassan váltani kell.Még várok a win7-el,hogy egy kicsit még foltozzák mielőtt telepítem.
2010. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapja használom a win7-et soha nem vltam megelégedve még egyetlen operációs rendszerrel sem egy dualkóros gépen gond nélkül fut.Nekem egy athlon 4800+ 2Gb ram és GF9600gt a gépem alapja és gond nélkül fut rajta atomsztabilan.Ha megfelelő erősségű a géped gond nélkül menni fog a win 7 minden fennakadás nélkül.Nálam 3 hónaposan már kezdett instabillá válni az xp is a vista ennyit sem bírt a win7-nek pedig meg sem kottyan ez az időtartam pedig rengeteget megy a gépem és havonta elölfordul,hopgy letöltök 2-300 gigát amiben mindig akad vírus is eddig nagyon bírja.A vistát meg felejtsd el mert az alulmúlta az xp-t is és ha jól tudom már a kód több mint a 61% újraírták szóval akadtak benne hibák.És még mindíg vannak.A win7 nagy előnye a 2 előddel szemben ,hogy ha ráérzel minden kézre esik benne.
2010. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!