Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas pro 11, valamiért...

A Sony Vegas pro 11, valamiért már "nem szereti" az avi formátumot. Mi lehet ennek az oka? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nemrég le lett formázva a gép, és újra lett rakva az egész rendszer. Miután ismét felraktam a Vegast, az avi formátumot valamiért már nem ismeri fel. Tehát az összevágott videóimban, az avi formátumú jelenetek nem látszódnak, és csak egy "(Media offline)" felirat díszeleg rajtuk.

Így hát az eddig összevágott videómmal már nem tudok semmit sem csinálni, meg persze újakat sem tudok alkotni.

A hangom amit külön felvettem hozzá, valamint a képek amiket időnként bevágtam, azok viszont normálisan hallatszódnak/látszódnak.


Mi lehet a baj? Valami codec kell hozzá? Ha igen, le tudná valaki írni, hogy pontosan melyik?



2015. febr. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Xvid kodeket telepítsd.
2015. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örök hálám, kedves válaszadó!
2015. febr. 21. 22:04
 3/5 Komplikato ***** válasza:
1-es és honnan tudtad, hogy a kb. 700 féle kódekből mi volt az Ő AVI fájljában, mert én rá akartam kérdezni??? :D
2015. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában xvid kodekkel készülnek, vagy divx az avi filmek. Filmek média információjában 90%-ban ez van. Mkv-nál más a helyzet...
2015. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem lenne.


Az Action nevű felvevő programmal készült videóimmal is baj van.

Ha megnyitom őket, akkor csak a videó hangja hallatszódik, viszont a képi anyaga nem látszódik.

Ez van a vegasban is. Az Actional felvett videóknak csak hangja van, de kép nincs, csupáncsak a "(Media offline)" felirat látszódik rajtuk.


Ez nagyon fontos lenne. Ehhez milyen codec kell?

2015. febr. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!