Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps-al miért nem tudok...

Fraps-al miért nem tudok képernyőt rögzíteni?

Figyelt kérdés

3 verziójú Fraps-et is megpróbáltam. 1 volt már letöltve nekem sok évvel ezelőttről (regisztrált), aztán 1et letöltöttem netről (próbaverziót) 1et pedig ncore-ról szedtem le (regisztráltat). Egyik verzióban sem jelent meg a General fül alatt a Desktop rögzítése funkció.

Ezen a képen látható, hogy milyen lehetőségeket dobott fel nekem mind 3 verzió:

[link]

Mi ennek az oka? Vadi új gépem van, win7 van rajta. Az előző gépem csak az XP-t bírta el, tudtam, hogy XP alatt nincs lehetőség képernyőrögzítésre, csak játékfelvételre, de most értetlenül állok a dolog előtt.


2015. febr. 22. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

van más lehetőséged asztal és játék felvevésre, én ezt ajánlom:

[link]


de van fizetős is(de van belőle egy ingyenes verziója):

[link]

2015. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan a Fraps érdekel, a kérdést is ezzel kapcsolatban írtam ki, de köszönöm azért. Aki tud esetleg segíteni a problémával kapcsolatban, hálás lennék, ha adna tanácsot.
2015. febr. 22. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2015. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, mi volt a gond. Nem kell most már törnötök a fejeteket rajta :D
2015. febr. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!