Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem Steamen a Call of...

Darak kérdése:

Megvettem Steamen a Call of Duty Ghostsot és laggol. Ha állítok valamit a videó beállításokon:"C. O. D Ghosts működése leállt". Néha ha indítóm a játékot :"C. O. D Ghosts működése leállt" Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Gépem: Proci: Intel Core 2 duo e6700 2.66 Ghz

6GB RAM

Videókari: AMD Radeon R7 260X

OP: Windows 8.1Pro 64bit

DirectX: 11.2



2015. febr. 22. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Én nagyon sok órát töltöttem már azzal, hogy ezt megoldjam, de nem sikerült, hiába van meg a hozzá a gép, laggol. Volt, aki azt mondta, hogy a AMD kártya miatt (nekem is az van). Én a, amit neten meglehet találni már mindent próbáltam és laggol :(

2015. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meszike91 ***** válasza:
elég gyenge a proci
2015. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen-igen , a procit már rég lecseréltem volna... csak az alaplap nem bírja az i3nál nagyobbakat.És ha cserélném az alaplapot... kéne tápot,ramot ... meg mindent cserélnem ami azért húzós lenne gyermeki keretek között.
2015. febr. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!