Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem változik az FPS-em?

Miért nem változik az FPS-em?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott ez a konfig:

-550W Táp

-Intel Xeon e5335 4Mag 2.00GHz

-Asus R7 260X 1GB

-4GB Kington RAM

-1TB WD Black

-Windows 7 professional 64bit

A gondom az, hogy ha játszok a League of Legends-el, ultra grafikán van 60FPS-em, és ha átállítom nagyon gyenge grafikára, akkor is ugyanannyi az FPS-em. A v-sync off-ra van állítva, az FPS határa nem korlátozottra. Ja és hogyha videózni kezdem akkor meg csak 30FPS-em van, de mielőtt újratelepítettem a gépet, videózás közben Fix 60 FPS-em volt.. Segétsetek kérlek!



2015. febr. 22. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A monitorod 60Hz-es, ergo hiába lenne több FPS-ed, te azt nem látnád. Szerintem valami lekorlátozhatja, nem tudom micsoda, de hátha...... a másik meg, Xeon processzorok nem szerver processzorok?
2015. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lol-ban van 60fps-es korlát. Több nem is kell. Minek egyébként? Már 25-nél és normálisan megy.
2015. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vsync-et kikapcsolod felmegy az fps-ed
2015. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!