Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a játék baja? Hogyan...

Mi lehet a játék baja? Hogyan tudom kiküszöbölni a problémát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Épp a botanicula nevű játékkal játszom. Nagyon szépen fut a gépen. /windows 7-em van/

Egy fő képernyőn több kis alpálya közül választhatok. Mindegyik készen van, egyet kivéve, ugyanis amikor arra a kis pályára megyek, megbolondul a játék, egyszer csak elkezdi magától lejátszani az adott pályát turbó gyorsasággal, kattintani is hiába kattintok bárhová. Amikor végigment a pálya, elöről kezdi és csak ctrl+X-szel tudok kilépni. Próbáltam a játék oldalán és a neten infót keresni erről, de nem találtam.

Valaki tudna segíteni? Egy link is nagyon hasznos lenne, angol is lehet!(egyébként ez az ebédlő vagy konyha pálya, vagy szekció...)

Köszönöm!



2015. febr. 22. 20:25
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Itt írják, hogy frissíteni kell a játékot, vagy a videó leírásában adott linkről letölteni egy csomagot és kitömöríteni a játék mappájába:

https://www.youtube.com/watch?v=0N0-jer3RsM

2015. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2015. febr. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!