Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint letöltésnél van a...

Linux Mint letöltésnél van a kodekes és kodek nélküli verzió Cennemon és MATE esetében, de az xfce-nél nincsen feltüntetve, az melyik lehet? Ott külön kell kodekeket installálni? És ha igen, mit kell pontosan?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Xfce, utolsó oszlop: "Multimedia support" - Yes.

2015. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az hogyan lehet, hogy beteszem a DVD-t és az elindított live Linux nem tudja a Youtube-ot lejátszani, pedig az AdobeFlash installálva van a szoftvercsomagketzelő szerint?
2015. febr. 24. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy install után frissíteni kell. Ami a DVD-n van, az egy akkori állapot, amikor a verziót kiadták. Az nem tudom, mikor volt, de a frissítés szinte automatikusan megtörténik majd, nem kell külön telepítgetni a szükséges csomagokat.
2015. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17.1-esről nehezen tudom elképzelni hogy nem kompatibilis a Youtube-al, legalábbis elvileg
2015. febr. 25. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Youtube-bal meg a flash pluginnel nehéz lépét tartani. :)

Idén már háromszor jött frissítés, mondjuk nekem Mint 13 van.

De ez csak egy tipp volt, amúgy látatlanban nehéz megmondani, mi a gond nálad.

2015. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!