Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVG 2015 Free Edition miért...

Jjj235 kérdése:

AVG 2015 Free Edition miért rakhat be egy plusz Teljes számítógép ellenőrzést a beállított ütemezésen kívül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! AVG 2015 Free Edition-t használok. Beállítottam, hogy minden számítógép indulásnál nézze végig a C meghajtót és az egyéb rendszerösszetevőket. A problémám vele az, hogy valamiért folyamatosan elindít pluszban egy Teljes számítógép ellenőrzést a beállított részellenőrzésen kívül, vele egy időben. Tudom, hogy google a barátom, de semmi megoldást nem találtam rá. (Nem kívánok más vírusirtóra váltani, megelőzve pár választ. ) Technikai infók: Windows 8,32bites, i7,4 giga ramm, ami ugye a 32bit miatt valójában 3,5. (A windows lecserélésére csak az alaplapcsere és a 8giga ramm után fog sor kerülni, addigi megoldás érdekelne. ) Ha valakinek volna ötlete, előre is köszönöm.

2015. febr. 23. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!