Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja? Counter...

Mi lehet a baja? Counter strike 1.6 hack

Figyelt kérdés
már régóta counter strike 1.6 -ozok (cs 1.6) és van eggy haverom néha hülyeségböl berakja privát szerón a hackjet ami: aim,wh,esp stb a neve: Bady Boy 4.2 szoval és is letöltöttem mert megakarom bosszulni.....xDDDDDDD de nekem nem müködik amikorottvan hogy load hack ráklikkelek elinditanám a játékot vagy azt irja ki hogy : "error not inject dll" vagy belép de a hecknek nyomavész nemműködik mi lehet a baja? jah és letöltöttem eggy mmásikat a neve "Unreal rage public v6"ami tökéletesen működik de minden menet elején kiir az eggyépként chat falra ahol másokkal beszélek, a hackröl infokat nagyon ciki hogy lehet kikapcsolni hogy többet ne jelennyen meg? ha tudok rakok fel képet.

#AIM #töltött káposzta #Counter-Strike 1.6 #walhack Badyboyv4.2 #unreal rage public v6 #wallhack babgulyás
2015. febr. 23. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ne csalj, és a barátod se. Ez senkinek sem jó hidd el.
2015. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek a játékát tönkreteszed a csalással, ne csalj.
2015. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj inkább ECC 5.2-t.
2015. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

"eggyépként" :D


Ne csalj, és nem lesz semmi baj. Attól nem tanulsz meg játszani, ha csalsz. Csak hamis érzetet ad, ráadásul szinte az összes hack vírusos.

2015. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!