Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ezt megcsinálni...

Hogyan tudnám ezt megcsinálni Adobe After Effects-el? Tov. Lentebb.

Figyelt kérdés

Ilyen, es ehez hasonlo video kivagast, (alakok, emberek kivagasa) hogyan tudom megcsinalni? Melyik a legalkalmasabb progi hozza?

A youtube-on kerestem mar, de eleve nem tudom mi ennek az eljarasnak az elnevezese...szoval hogy ki vagjak egy embert, es be tudjam tenni zold hatterbe.

Kerem, segitsetek legyszi! Valaszokat elore is koszi!



2015. febr. 24. 03:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Kérdezö vagyok, bocsánat, elfelejtettem be linkelni a szobanforgó videót, tehát erröl lenne szó:


https://www.youtube.com/watch?v=WRAAfhy2O34

2015. febr. 24. 03:20
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud be linkelni hasznos video tutorial-okat, azt is meg köszönném!
2015. febr. 24. 03:23
 3/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jTBrOePe0dc

Szerintem te erre gondolsz, de általában nem zöld háttérre teszik, hanem eleve úgy veszik fel. Egyéb esetben maszkolással lehet körbevágni, úgy, hogy képkockánként hozzáigazítod, viszont az nagyon macerás...

2015. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen, a maszkolasra gondoltam, legalábbis ahogy körbe írtad annak nevezik, és ha meg nézed a video linkemet amit kitettem, akkor láthatjuk hogy ez egy kb. 70es évek beli felvétel, zöldfalat (greenscreen) akkor még hírből se hallottak,de ez látszik is a videón, hogy körbe lett vágva az emberke.
2015. febr. 24. 13:20
 5/9 SimkoL ***** válasza:
" zöldfalat (greenscreen) akkor még hírből se hallottak" Szerinted :) A bluebox technika - attól hogy most zöld a háttér, de szinte akármilyen is lehetne a kivágandó alakzat színeinek függvényében - elég 'idős'. Volt szerencsém a '80-as évek elején a Magyar Televizióban megfordulni, nagyon sok érdekes dolgot meséltek és mutattak be a 'hőskorból' is. Ott láttam sűrített levegővel működő videó magnót is :) és még olyan dolgokat, hogy az ember meg sem gondolná.
2015. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elottem szolonak:

Koszonom a kommentedet, de a kerdesemre nem kaptam meg most sem hasznalhato valaszt,...


Valakinek meg valami otlete/linkje esetleg?

2015. febr. 25. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan elmondtam mi a másik megoldás. https://www.youtube.com/watch?v=hh9M_dUA6HU

Ezt persze lehet ötvözni úgy, hogy az idő függvényében a videóhoz igazítod (kb néhány képkockánként) de rohadt macerás dolog.

2015. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Macko1 ***** válasza:

Ha az alap footage nem green (blue) screen, akkor csak kockáról kockára megy.

Iszonyú macera.

Program, plugin nincs hozzá.

2015. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 26. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!