Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCore letöltés, torrent, stb....

NCore letöltés, torrent, stb. hogyan?

Figyelt kérdés
Fenn vagyok nCore-on, próbálnék vmit letölteni, de nemtudok. Ha vmit letöltöttem a gépre, mit milyen programmal játszassak le??? Pl. egy filmet nem visznek el a lejátszók (Wind. Media Player, VLC ...) Miután rámentem, hogy letöltés, mit kéne csinálnom? JA és új felhasználó vagyok, most hívtak meg. NAGYON KÖSZI A VÁLASZOKAT!!!

2015. febr. 24. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérded meg attól aki meghívott ? utorrent kliens program kell hozzá [link]
2015. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és olvasd el a szabályzatot, mert ha ész nélkül töltesz le és cseszel visszatölteni, akkor kicsapnak.
2015. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok tagja az oldalnak, se másik hasonlónak se, de szerintem bármelyik jó:

[link]


és miért nem a hivatalos honlapról ajánlod neki hogy letöltse? :


[link]

2015. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a nem hivatalos oldalt ajánlotta, mert az Ncore szabályzata szerint az utorrent 2.2.1 és még talán egy másik újabb verziószámú utorrent kliens a támogatott. A hivatalos oldalon csak a legújabb van fenn.
2015. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen . A másik hogy a most pontos verziot nem tudok de a 3.6 valamennyi, nem jó mert nem jól mutassa az arány feltöltést többet töltesz fel mint le és ez gyanus ,kivéve ha feltöltö vagy
2015. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. febr. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!