Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amióta a Windows 7 lett...

Amióta a Windows 7 lett telepítve a laptopomra, azóta nem tudom használni a Google Chrom böngészőt, ami az XP-nél kiválóan működött. Már többször kitöröltem, újra telepítettem és nem működik. Miért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
El ne áruld, hogy mi a gond, mert még akkor talán hozzá tudnánk szólni.
2015. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az ilyen kérdéseket. Ez a "nem működik" kifejezés az, amivel aztán az égvilágon semmit nem lehet kezdeni.
2015. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb verziót próbáltál?
2015. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a nem működik azt jelenti,hogy nem akar feltöltődni egyik oldal sem,pl. a postafiókom,de más oldal sem

a telepítést a google ból a legújabb változatot használtam

semmi nem nyílik ki a "hivatkozásokból" sem

2015. febr. 25. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát magyarul a böngésző működik, mert elindul, nem fagy le, hanem egyszerűen semmilyen oldalt nem tölt be. Ha ez így van, ez sokkal inkább valami hálózati kapcsolat problémának tűnik, sem mint böngésző problémának.
2015. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha hálózati kapcsolat a probléma,akkor miért működik más böngésző,pl. Firefox,ami szörnyű lassú,nem szeretem
2015. febr. 26. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:

És szerinted honnan kellene kitalálnom, hogy más böngésző meg működik, ha nem írtad korábban? Ha csak csepegteted az információkat, akkor az életben nem találunk rá megoldást.


Akkor olvasd végig ezt, hátha találsz megoldást:

[link]

2015. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!