Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HOGYAN TUDOM LETÖLTENI KÜLÖN....

HOGYAN TUDOM LETÖLTENI KÜLÖN. KÜLÖN ÉS HOL szövegszerkesztő, táblázatkezelő, bemutatókészítő stb. alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is a caps-lock-ot kapcsold ki...


Másodszor meg szerezd meg a Microsoft Office-t (mind1 melyik amelyiket szereted) és abban minden benne van

2010. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OpenOffice ingyenes :) így én azt ajánlom!
2010. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor telepíted az office-t van valami olyasmi opció hogy általános meg egyedi (vagy ezek szinonímái) ha az egyedire kattintol akkor kijelölheted hogy hova telepítsen és hogy miket. Ha pl nem kell az excel akkor kiveszed a listáról
2010. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

külön-külön sehogy, csak egyben lehet, az Office alkalmazásokat. (Microsoft Office, OpenOffice, SoftMaker Office (Ashampoo Office 2010, stb.)

egyedül a Word szerkeszthető változata létezik külön letölthető programként, AbyWord néven:

[link]

2010. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az AbiWord eléggé bugos
2010. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!