Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb videószerkesztő...

Melyik a jobb videószerkesztő program? Adobe After Effects CC 2014 VAGY Adobe Premiere? Vagy sok hasonló dolog van bennük, tehát szint ugyanaz?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát Adobe After Effects CC 2014 vagy Adobe Premiere CC 2014?
2015. febr. 27. 14:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Más célra készültek. Az After Effects (ahogy a nevében is benne van) speciális effektek létrehozására való. A Premier Pro pedig a videók vágására. Nem lehet őket összehasonlítani. Egyébként mindkettő kiváló program a maga területén és a haladó felhasználás esetén is megállják helyüket.
2015. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Wdhun igazságán túl viszont szerintem eléggé gyermeteg megközelítés a programokat holmi „jóság” alapján rangsorolni. Az Adobe-szoftverek kétségtelenül a legnagyobb tudásúak közt vannak, de lehet, hogy a te mostani tudásodhoz egy másik program szervezése vagy gondolkodása közelebb áll, és jobban haladnál vele. Természetesen az sincs kizárva, hogy éppen a Premiere vagy az After Effects az, ami az ideális a számodra, de elsősorban neked legyenek igényeid, és ahhoz válassz programot, ne az motiváljon, mi a legmenőbb.

Szuperprogram még senkiből nem csinált jó videóst. Szvsz egy egyszerűbb eszközökkel, de szépen összevágott, jó tempójú, élvezetes videó nagyobb etvasz, mint valami agyoneffektezett trágyakupacon feszíteni, hogy idessetek, milyen csúcs progim van. Ha a videód önmagában megállja a helyét, akkor jószerivel mindegy, mivel készült, már régen nem ott tartunk, hogy a képminőségen is észrevehető legyen, ha nem a piacvezető szoftverrel.

2015. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem mit mondasz és töröltem az Adobe After Effects-et, mert ott nem birok elmenteni mp4-be videót. Letöltöttem egy másikat: Sony Vegas Pro 13

Megvagyok vele elégedve, szóval egy jó ideig nem kell más videószerkesztő :) Köszi!

2015. febr. 28. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Fejbelövöm magam!

El lehet benne menteni, de mint mondtam az NEM ERRE VALÓ! Premier Pro sokkal jobb mint a vegas, mert mondjuk After Effectsből lazán megnyithatod a projektjeidet benne majd a végén rendereled.

És mp4-be bármelyikkel tudsz "menteni". Csak mondjuk a kezdő tutorialokat nem ártana megnézni hozzá mert kb 2-3 kattintás az egész!


Helyette te is inkább a vegas-t használod...


(Amikor meg majd effektezni kell aftereffectsel akkor meg rendeled többször, hátha romlik majd a minősége.) Komolyan nem értem miért saját maguk ellenségei az emberek.

2015. márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!