Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok belépni az originbe...

Nem tudok belépni az originbe lécci valaki segítsene? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van az origin amibe regisztrálni kellett a sims miatt és hát szóval fogalmam sincs hogy adtam e meg email címet de próbáltam hogy küldje el rá a jelszavam mert azt elfelejtettem azt írta elküldte de én nem kaptam meg. Mit csináljak?Újat nem akarok csinálni de nem enged be és nem küldi el a jelszavam se de azt írja hogy igen...

2015. febr. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit a regisztrációkor használtál címet, arra küldi el.
2015. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mint írtam nem küldte el..
2015. febr. 28. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem valami freemail vagy citromail vagy ilyesmi, amire a külföldi levelek általában nem érkeznek meg?


Bárhogy is, szerintem menj fel EA live chatre, és kérd az ottani ügyintéző segítségét. A játék CD kulcsa legyen kéznél, meg tudd a biztonsági kérdésre a választ, mert valószínűleg ez alapján fognak azonosítani.

2015. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél remélem sikerülni fog,köszi:)!!Amúgy freemailem van:/
2015. febr. 28. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg fog jönni az Email, csak 3-4 nap múlva fog:DD
2015. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!