Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ilyen zeneszerkesztőt...

Tudnátok ilyen zeneszerkesztőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Írtam egy dalt és azt szeretném összerakni.A Gitár sávot fel tudom venni és kellene berakni alá dobot meg esetleg szintetizátort.Tudtok valami olyan zeneszerkesztőt ami erre alkalmas,és viszonylag egyszerű a kezelése(Fl Studio kilőve,mert az számomra nagyon bonyolult)?

2015. febr. 28. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Audacity (ez ingyenes) vagy Reaper.
2015. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Mivel a kérdező írta, hogy csak a gitárt tudja felvenni, így aztán ÖNMAGÁBAN az Audacity és a Reaper teljesen alkalmatlan. Én személyszerint úgy csinálnám, hogy mondjuk Guitar Pro-ban megírnám a dobot és/vagy a szintit, aztán exportálnám MIDI fájlba. Na és innentől az Audacity-vel vagy a Reaperrel betudod rakni a gitár alá.
2015. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Hát ha nem akarsz szórakozni több programmal,meg importtal:

Nézz szét a Dawok között

[link]


Illetve nézd meg ezt

Soundhead Plugin - Home studio basics 2. - Számítógépek, programok.: [link]

2015. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg Mixcraft-ban vannak virtuális hangszerek, billentyűzetet nyomogatod, és szól (egyszerűen fogalmazva), szerintem egész vállalhatóan (már amelyik... de ne menjünk bele). De ezt nem ajánlanám mert elég nehéz úgy feljátszani, hogy a billentyűzetet nyomkodod... mármint hogy meg legyen az ütem, a ritmus, meg a tempót is tartani. Csak azért írtam, hogy ilyen lehetőség is van.
2015. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gulyci91 válasza:
A guitar pro-s megoldás naaygon jó, ám az audacity nem képes midi fileokat megnyitni, mivel az egy hangszerkeztő program, a midi pedig csak egy információ. Ha guitar pro 6-ot használsz akkor érdemes már a kész, megírt dobot WAV-ban kiexportálni, mivel a 6 már tartalmazza az RSE-t azaz az "élethű hangzást" így egész elfogadható soundja van a dobnak. Ám ha ettől jobb dobhangzásra vágysz akkor kénytelen leszel megismerkedni a DAW-okkal ahogy azt fentebb is írták. Én a kezdéshez Cubase 5öt ajánlanék. Ez, mint az összes DAW tud beépülő alkalmazásokat (plug-in) működtettni. Ilyen plug in pl: a superior drummer, vagy az superior drummer. Ezeknek már nagyon élethű dobhangzásuk van! Ez esetben viszont midi-ben kell kiexportálnod, és a programban a midi sávodra betudod már hívni a fentebb említett plug-in-eket.
2015. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metalforever válasza:

Sztem is DAW ot érdemes nézni...

Illetve a linkelt videó sztem is hasznos lehet a választásban

2015. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne a Reaper alkalmatlan? Kell egy dob plugin, ahogy minden DAW-hoz.
2015. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Passzív Gitár válasza:
57%

Nekem rengeteg szoftver halmozódik...

A reaperrel semmi bajom,de ha könnyű munka van,akkor audacity mert magyarul könnyebb tájékozódni,ha stúdiómunka akkor Cubase,reason...

A videó hasznos,nézd meg

2015. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Audacityben lehet már tempóra dolgozni?
2015. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gulyci91 válasza:
Igen, lehet generálni egy Click Track-et.
2015. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!