Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lexmark nyomtató probléma. Mi...

Lexmark nyomtató probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gépem újratelepítése óta nem működik a Lexmark X8350-es nyomtatóm. Leszedtem a gyártó oldaláról a hozzá tartozó drivert, de azt valamiért nem tudja feltelepíteni normálisan. A driver telepítésekor azt írja, hogy sikertelen illetve : A windows talált illesztőprogramot az eszközhöz, de a telepítés során hiba lépett fel a rendszer nem találja a megadott fájlt. Az újra telepítés előtt és után is windows 7 64 bites rendszerem volt.

2015. febr. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a hibakód? Windows frissítések fent vannak? A nyomtató rendesen csatlakozik és be is van kapcsolva?
2015. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A frissítések fent vannak ,rendesen össze van dugva be is van kapcsolva a nyomtató. Azért vagyok tanácstalan mert hiba kódot nem ír egyáltalán csak ,hogy a rendszer nem találja a megadott fájlt , pedig ott van illesztő program frissítésnél be is tallózom de mindig ezt írja ki.
2015. febr. 28. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben az eszköz tulajdonságainál látod a hibakódot.
2015. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott azt írja ,hogy az eszköz megfelelően működik. De az nem igaz mert az egyéb eszközöknél találom meg ahol de nem az a kis sárga felkiáltójel van mellette ,hogy nem ismeri fel hanem egy kis kék kérőjel. És ha vezérlőpultnál belemegyek ,hogy eszközök és nyomtatók ott látom a nyomtatót ,de viszont ott ott van a kis sárga felkiáltó jel. Ott is próbáltam hibaelhárításra menni de semmi eredménye.
2015. febr. 28. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lett megoldás a problémádra? Nálam ugyanez a gond van sajnos! Köszi!
2016. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!