Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang a gépemen?

Miért nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
Ilesztő progi fent hangerő ikon a sarokba csúszkák álithatók és nincs hang miért ?

2015. febr. 28. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem csak a genric hd audio driver van fent? És esetleg nem a hdmi audio vagy az s/pdif van beállítva aktuális kimenetként? Ezek a lehetőségek vannak, illetve hogy rossz helyre dugtad be a hangfalat.
2015. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alaplap gyárstó oldalán szedtem le az audio drivert felraktam kért egy ujra inditást és a többit már tudod hogy rossz helyre dugtam volna az kizárt
2015. febr. 28. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Hangerőikonra jobbklikk, lejátszó eszközök. Mi van kiválasztva kimenetnek?
2015. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Soundmaxdigital
2015. febr. 28. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor jobbklik a speakers (hangszóró) opcióra, és tedd azt alapértelmezetté. A digital az az s/pdif.
2015. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
esetleg ha windows 7 tenék rá megoldódna a probléma
2015. febr. 28. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert most mi van rajta?
2015. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
XP
2015. febr. 28. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

És nem tűnt fel, hogy hangerőikonra jobbklikk menüben nem volt lejátszó eszközök? Ott kellett volna visszajelzést küldeni.


XP-nél vezérlőpult, multimédia (vagy hasonló), és ott lehet kis legördülő menükből kiválasztani, hogy mi legyen. De speakers nem lesz. Ami nem digital, azt válaszd.


Egyébként igen, ha a gép többi része alkalmas, akkor érdemes lenni frissíteni 7-re.

2015. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!