Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell irányítani egy repülőt?

Hogy kell irányítani egy repülőt?

Figyelt kérdés
Megvettem a Microsoft flight simulator 2004 nevű játékot,s csak billentyűzetem,s egerem van.Elmagyarázná nekem valaki az alapvető irányításokat?

2015. márc. 1. 14:31
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Esélytelen. A komoly szimulátorokhoz lehet kapni borzasztó drága szetteket, nem véletlenül és az MSFS széria az ilyen. Alsó hangon kell egy olyan joy, amin van tolóerő kar és ha nincs külön pedál, akkor valahogy a csűrólapátokat is kezelni tudja. A billentyűzet az ezer más bigyó kapcsolgatására van a játékban. Ilyet emberi áron még kapni.

Komplett szettben van pedál, tolóerő kar és az igazihoz hasonlító botkormány vagy szarv kormány. Egyes esetekben még műszerfal kapcsolók és kijelzők is.

2015. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a Microsoft flight simulator x-ben meg lehet,ezen miért nem?
2015. márc. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!