Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a keresőből ezt a weboldalt?

Figyelt kérdés

mystartsearch.com/


Hiába álítom be googlet ez jön be miest ujra ndíom a fire foxot. chrome nál ugyan ez a helyzet pedig ki töröltem minden nyomát mikor el indul a crhrome egyböl ujra ott terem már a nod is tíltja de még ígyis ezt adja be a google hejett. A gépen semmilyen rendszerfájlt nem találok ami utalna ara h van a gépen valami.


Elég agresszív kiveszem a pipát át írom a címet googléra ki törlöm de csak meg jelenik mint egy kisértet. Nem értek hozáá még sose láttam ilyet hogy lehet el tüntetni?


2015. márc. 3. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most ehez komolyan egy programot kell leszedni hogy el lehessen távolítani?


Vezérlőputba nem szerepel ilyen név:mystartsearch

De csak meg lehet manuálisan is.

Am röviden össze foglalva mi ez?

2015. márc. 3. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
le ne töltsél bármit, ott van ha lejjebb görgetsz amit belinkeltem hogy hogy kell leszedni. omg
2015. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem akar el tünni nagyon idegesítő de mondom nincs benne a vezérlőpúltba. Fire fox bővítményeknél sem.
2015. márc. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!