Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek elbírná a gépem...

Szerintetek elbírná a gépem az Euro Truck Simulator, vagy a 2 őt? Melyik futna jobban?

Figyelt kérdés
paraméterei:AMD Turion 64 ML 34 processor, Ati Mobility Radeon x 700 pci express 128 mb vram, 80 gb hdd 512 mb ddr ram

2015. márc. 3. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem vinné.
2015. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Euro Truck Simulator 1 minimum grafikán biztos menni fog.

De amúgy gyenge a gépezet.

Nem alkalmas játékra.

2015. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vinné el, én még a régi gépemen próbáltam 1 magos AMD proci van benne ami 2.1 GHz-es, elvbe a tied meg csak 800 MHz 1 magon, na szóval lehúztam a grafot mindent amit lehetett, és nem volt meg 20 fps. Persze azt már nem használom, múzeumi darab. :)


Euro truck simulator 2 gépigény az hazugság, nincs optimizálva.

Csak úgy infó képpen írom ki, hogy full hd-ba akarsz ultra grafon, 400% renderelésell játszani, kell minimum egy R9 270(x) videókártya. :) nem ide tartozott, de sokat vitatott kérdés hogy milyen VGA kell ehhez a játékhoz!

2015. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

A videókártya a régi gépembe, az egy Asus EN8600Gs, erősebb mint az általad írt, a ram meg 2gb volt benne. :)

2015. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:

A busz sebessége 800 Mhz.

A frekvenciája: 1800 Mhz.

Szerintem vinni fogja minimum grafikán.

Euro truck szimulátor gépigény:

Minimális gépigény:

CPU: Processor 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent

RAM:

512 MB RAM (1 GB on Windows Vista)

GPU: 128 MB video card: GeForce 4 (not MX!) or better, ATI Radeon 8500 or better

DX: DirectX 9.0

OS:

Windows XP or Windows Vista

HDD: 600 MB of free hard drive space

Hang: DirectX 9 compatible sound card

ODD: 8x CD-ROM

Ajánlott periféria: Keyboard


Amúgy ez csak akkor derül ki,hogyha kipróbálja. ;)

2015. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyel, olyan optimizálatlan játék, hogy az csak na, megjelenés óta tolom a játékot, van egy 6770-es videókártyám és vinni kellene neki simán magas grafon, de nem nagyon akarja, néha 20 fps alá megy.

renderelésről ne is beszéljünk, az is csak 100%-on jó a 400% helyett. Hidd el nekem előző, nem fogja neki vinni, csak szagatva, arról nem is beszélve hogy úgy le kell húzni a grafot, hogy a km/h-án nem látja majd a számokat. Ha ő úgy élvezni fogja a játékot, akkor nem szólok bele. Annak a gépigénynek ne hidj. ;)

2015. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozáteszem, a 600mb hely helyett "majdnem" 3 gb-ot foglal csak az alap játék.
2015. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!