Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » üdv windows 8 pro van a...

KockaC1999 kérdése:

üdv windows 8 pro van a gépemen és ha megnézem a tulajdonságokat azt írja 32 bites op rendszer x64 alapú processzor ez mit jelent? és most nem tudom telepíteni a 64 bites rendszert

Figyelt kérdés

#Windows #operációs rendszer #OP #32 bites #64 bites #windowsa8.1 #64alapú #64alapú processzor
2015. márc. 3. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a processzorod támogatja a 64 bites operációs rendszereket. Az x64-es OS-ek pedig 4 gigabaytetól több memóriát tudnak megcímezni. Erre figyelni kell mert a videómemória (vram) is ide tartozik.
2015. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem de most nem tudom telepíteni a 64 bites programokat ezt hogy lehetne megoldani hogy visszaáljon
2015. márc. 3. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy feltelepítesz egy x64 rendszert.
2015. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már próbáltam de ki írja hogy ez az alkalmazás nem fut az ön gépén
2015. márc. 3. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Hm?

Tehát van egy lemezed. Jobb esetben Windows x64 amit Windows alól akarsz telepíteni?

Indítsd újra és a lemezről bootold.

2015. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben csak annyi a szopóka hogy iso formátumba van
2015. márc. 3. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:

és?

Vegyél egy DvD-t vagy kapj elő egy pendrive-ot és csinálj belőle egy Bootolható telepítőt.

DvD-t valami íróprogrammal akár néróval, pendrive-ot meg rufus-szal.

Nem is csoda hogy nem engedi telepíteni. Ezt még is hogy képzelted?

2015. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
képzeld el ez volt a tervem h ki írom csak nincs DVD-ém
2015. márc. 3. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezt letöltöd rádugsz a gépre egy pendriv-ot amin van 4 giga szabad hely vagyis ne 4 gigás legyen mert az mindig kissebb. és csinálsz egy bootolható pendrive-ot és felrakod a 64 bit-es rendszered és örülsz.


De egyébként nem értem miért akarsz annyira 64 bites programot telepíteni?

Ha nem bírja a géped az új játékokat vagy nincs 4 gigánál több ramod a videorammal együtt akkor teljesen felesleges.

2015. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!