Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Engem gyanúsítanak de nem én...

Engem gyanúsítanak de nem én voltam. Ezt ki lehet mutatni?

Figyelt kérdés
Valaki csúnyákat irt valakinek ask fm-en(és durva dolgokat róla) és azt hiszik én voltam,de nem én hanem teamvieweren keresztül a haverom. Azt mondták hogy a rendőrök ki tudják mutatni hogy askon ki melyik kérdéset melyik gépről(ip cím) küldte el. És van egy olyan sejtésem hogy a haverom az én gépemről küldte el az üzenetet mikor teamvieweren irányította. Ezt a rendőrök meg tudják nézni hogy akkor a gépemet tényleg más használta-e? csak mrt az a lány fontos számomra és akarom hogy tudja hogy nem én írkáltam neki...

2015. márc. 3. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
De sok ideje van a rendőrségnek, hogy ilyenekkel foglalkoznak... Ha nagyon akarják, akkor megnézhetik (ha elérhető ilyen log az ISP-nél), hogy adott időszakban volt-e adatforgalom a TeamViewer portján (esetleg annak servere felé?)
2015. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az ISP tárol ilyen adatokat? vagy hány napig visszamenőleg? Ezt én meg tudom online-n nézni? És ha azóta le lett törölve vagy updatelva az nem befolyásolja igaz?
2015. márc. 3. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a szolgáltatóhoz, és kérdezd meg, ki tudnak-e adni ilyen információt. De ne húzd az időt, mert tényleg nem tárolják ezeket túl sokáig, már ha egyáltalán tárolják. (Valamennyire muszáj nekik, csak nem tudom, milyen "mélységig".)

A rendőrség csak akkor foglalkozik vele, ha feljelentést tesz valaki. (De lehet, hogy akkor is csak jegyzőkönyvet vesznek fel, és "iktatják". Egy ismerősömnek még jegyzőkönyvet sem akartak felvenni, pedig neki lelopták a rendszámtábláját a kocsiról. :))

Egyébként a teamviewernél nincs olyan, hogy neked engedélyezned kell a csatlakozást?

2015. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igen csak azt hittem hogy meg lehet benne bizni. De az biztos hogy utananeznek mert az anyukaja rendor.
2015. márc. 3. 19:29
 5/8 A kérdező kommentje:

De akkor azt nem lehet 100%-os an ram bizonyítani? Mert ha a lany elott tiszta maradok mar pedig az vagyok akkor az nekem eleg.

De azert az is fontos lenne hogyha a lagy csaladja nem gondolna engem zaklatonak vagy masnak.

2015. márc. 3. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Az már csak rajtad áll, hogy minek gondolnak, az nem számítástechnikai kérdés. :)

Légy őszinte, mást nem nagyon tehetsz.

2015. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Elvileg a teamviever logolja, idópont szerint a történéseket :


Teamviewerben : Extrák - Naplófájlok megnyitása - és megnyitod vele a megfelelő log fájlt (TeamViewer9_Logfile)


De mivel ez egy sima szövegfájl, igy nem sokat ér a dolog szerintem (a minta alapján bármikor "hamisitok" egyet).


Üdv.

2015. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerinted bármilyen hivatal, illetve hatóság foglalkozni fog a mérhetetlenül nagy hülyeségeddel? Szerinted érdekel valakit, hogy egy oldalon amit 10-12 éves idióta gyerekek használnak, ki mit írogat a másiknak?? "Ezt a rendőrök meg tudják nézni hogy akkor a gépemet tényleg más használta-e?" Hogyne tudnák! A billentyűzetről ujjlenyomatot vesznek! Jó vicc! Túl sok amerikai bűnügyi sorozatot nézel! Talán beszéld meg vele, hogy a köcsög haverod irkált a te nevedben! Más megoldásod nincs!
2015. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!