Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem nem enged lementeni...

A gépem nem enged lementeni illetve befagy, mitől lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
XP van a gépemen, azonban most is csak csökkentett módban vok fent. Simán lefagy ha elindítom pl a böngészőt. Csökkentett módba is érdekes dolgokat csinál. Pl nem lehet lementeni semmit mert azonnal meghal. Amúgy nagyon jól és gyorsan megy minden. Most is pl 30 ablak van nyitva és bírja. Pedig csökkentett módba vok. Mivel lehet a baj? A vincsi haldoklik vagy mire tippeltek? Hogyan tudom ellenőrizni? (Vegyétek bele, hogy nem tudok semmit letölteni!) Ötleteket és tippeket várok. Előre is köszönöm a segítségeket.

2015. márc. 3. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
-hívjál át valakit,aki helyetted ,rendbe teszi a gépedet
2015. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt én is meg tudom tenni, a kérdés az, hogy mi lehet a hiba. Hogy ti mire tippeltek... A többit megoldom, de érdekelnek a vélemények. Azért köszönöm a válaszod;)
2015. márc. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!