Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képernyő-, és hang...

Melyik képernyő-, és hang felvevő programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A bandicammal az a bajom,hogy a hangomat csak nagyon halkan veszi fel,az Action! pedig külön veszi fel a hangomat és nem tom hogy kell összerakni a videoval!

2015. márc. 4. 11:55
1 2
 1/17 Tengor ***** válasza:

2 dolog:

1.) Neked is ugyan az ajánlanánk mint a 10 másiknak, aki a héten eddig kérdezte.

2.) Ha nem tudsz egy videót összevágni, akkor talán nem kellene videó készítésre adni a fejed.

2015. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

milyen tíz másiknak? volt az vagy 1000


[link]

2015. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tengor ***** válasza:
#2, 10 csak a héten ;-)
2015. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnélek megbántani, de ha ezek a bagatel dolgok problémát okoznak, akkor tényleg jobb ha bele sem fogsz.
2015. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és akk mit csináljak,ha nincs elég időm keresgélni????De ti mindenkit csak hátba támadtok minden egyes kérdésnél amit eddig sikerült megnéznem!És a válszok közül egyik sem válasz az én kérdésemre.Ki kérdezte,hogy szerintetek érdemes-e belevágni?csak annyit kérdeztem,hogy szerintetek azon a kettőn kívül,amit eddig már kiprobáltam,azokon kivűl van-e másik nagyon jó program,ami méltó arra,hogy ajánjátok másoknak!
2015. márc. 4. 15:43
 6/17 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszönöm a linket,majd kipróbálom!
2015. márc. 6. 20:10
 7/17 Tengor ***** válasza:
20 perc után kaptál egy külön linket. Ne mond nekem, hogy 20 perc alatt nem lehet megtalálni egy videófelvevő programot! Sőt, ez is csak azt erősíti, hogy nem kell neked ezt csinálni. Ha a program felkutatására nincs 20 perced, akkor hogy akarsz videót készíteni? 5 perc alatt?
2015. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Naponta 2-3 ugyan ilyen kérdés van. Ez heti szinten kb 20.

Egy kissé unalmas már leírni minden ilyen jellegű kérdésre ugyan azt a választ. Ráadásul ha figyelembe vesszük azt, hogy ezekre a kérdésekre és az arra adott válaszokhoz te is eljuthatsz a KERESŐ használatával, akkor ezek után jogos a vélemény rólad, hogy aki nem tud erre rákeresni, az ne videózzon !

Ehelyett naponta oltanak le taknyos 10 éves kölykök engem, és a többi válaszolót. telesírjátok az oldalt azzal, hogy nem kaptok választ a kérdéseitekre.

Nos megsúgok valamit. A válasz az itt van ezen az oldalon. Legalább fél ezerszer le lett írva, hogy melyek ezek a programok. Keresd meg magadnak, és nem siránkozz !!!

2015. márc. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy itt van ezen az oldalon,de a fönökömnek kellett!Aki mellesleg azt mondta,hogy van rá 1 napom!Szerintetek a munkám mellett ami kora reggeltől este 8-ig tart tudok kersni?Mire hazaérek máris félálomban vagyok!Hátha még belépek az ajtomon leüllök az agyámra a gépem mellé,azt már csak azon kapom magam,hogy már reggel 5 van és indulni kéne.Na hát akkor mit is csináljak?És mielött azt hinnétek,hogy kamuzok,mert most van 9 óra,és azt mondtam az elöbb,hogy reggel 6-ra mek dolgozni,tudjátok,hogy telefonon irok!
2015. márc. 7. 09:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Az hogy lehetséges, hogy egy 6 soros hozzászólásra van időd, 3db keresőszóra meg nincs.

Ennyi idő alatt beírtad volna hogy Képernyő rögzítése PC.

2015. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!