Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1 2012 segítség?!

Deathmage kérdése:

F1 2012 segítség?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy most vásároltam meg az F1 2012-es játékot használtan. Próbáltam feltelepíteni, de valami Steam-on keresztül lehet regisztrálni, de mikor beírom a kódját kiírja hogy ezen a kódon már regisztráltak és nem engedi felrakni a játékot.Mit lehet ilyenkor tenni? Van valami más útja hogy ne neten keresztül keljen telepítenem? Kérem valaki segítsen!!! Előre is köszönöm!!!
2015. márc. 4. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokat. Vettél egy olyan Steam CD kulcsot, amit valaki más használ. Nem fogod tudni telepíteni.


Neten aktiválható játékot használtan nem vásárolunk. Most már Te is tudod. Majdnem azt mondtam, hogy vedd meg a Steam-en, de még mindig elég drága, mondjuk talán az egyik legjobb az 5 közül.

2015. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!