Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Chrome böngészőt...

A Google Chrome böngészőt átlehet tenni más meghajtóra?

Figyelt kérdés
Telepitésnél meg se kérdezte , hogy hova települjön igy az SSD re települt de én inkább a HDD-re szeretném , hogyan?
2015. márc. 4. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nem min1, hogy melyik telepítőt töltöd le!

(a Rendszer-informatikai telepítő kell neked)

ezt töltsd le:

[link]

[link]

és amikor a helyet kéri, hogy hová legyen telepítve, azt add meg amit szeretnél.

2015. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt pedig bárhova, (PC, Pendrive, stb.) bármelyik mappába letöltheted, telepíteni nem kell! A hordozható Google Chrome a GoogleChromePortableDev könyvtárba csomagolódik ki és a GoogleChromePortable.exe fájllal indítható.

csak dupla klikk az .exe fájlra, vagy jobb klikk Küldés... Asztalra parancsikon, és arról indítod.

ez a Portable verzió, a mappáját bárhova másolva is működik!

[link]

2015. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőt kiprobáltam itt se kérdezi meg hogy hova települjön :S
2015. márc. 4. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vetted az SSD-t, hogy ne használd? Logikus...
2015. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig nagyobb lesz a Chrome hisz elözmények mentett jelszavak na én ezt akarom elkerülni , mer HDD temérdek hely van
2015. márc. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!