Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A képen látható effektet,...

A képen látható effektet, hogy kell létrehozni a Photoshop-ban?

Figyelt kérdés
Kép: [link]

2015. márc. 4. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

" A képen látható effektet "


-itt mire kell gondolni,netán a kék szemre e,fogalmazz világosan,egyértelműen,

2015. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Ilyenkor mondom azt (előre) hogy átadom a válasz lehetőségét :D

Effekteket lehet hozzáadni a photoshop-hoz de az effektet nem adod hozzá a képhez, hanem a képre alkalmazod azokat a módosításokat amit tartalmaz az effekt.

Effektben a legrosszabb hogy sokan úgy vélik az az 1klikkes megoldás a képszerkesztésre, viszont nincs 2 egyforma kép ezért ez sosem lesz teljeskörű megoldás semmire.

Igen, pontosíthatnád a kérdést!

Egyszerüen a színek változtatása az ami létrehozza a reálistól eltérő képet. Amennyiben elsajátítod az alapokat, hogy egy képen azt jelöld ki (kijelölés) amit változtatnál (vagy amit nem), akkor sokkal egyszerűbb dolgod lesz az ilyen és hasonló képek manipulálásáról!

képen egyszerű színkorrekció látható ott ahol a készítője azt akarta.

Zajra gondolsz az zaj, esetleg textura.

2015. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, amit írtok és igazatok van. Megpróbálom másként fogalmazni. Arra vagyok kíváncsi, hogy mik azok a módok rétegek, folyamatok, amivel ezt az erős kontrasztos, bronzos, élénk hatást el lehet érni? Tudom, hogy nincs erre egy kattintásos effekt. Ezzel tisztában vagyok. A folyamat érdekel, hogy hogyan tudnék ilyen vagy ehhez hasonló hatást elérni. Egy már meglévő leírásra számítok. Gondoltam más is csinált már ehhez hasonlót.

Mutatok még egy képet, amit találtam és szintén hasonló, de mégis más, hogy értsétek mire gondolok.


[link]


[link]

2015. márc. 4. 20:52
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

színek változtatásával. Fekete fehér és válassz színt.

[link]

Arra gondolsz hogy a világos részek mégvilágosabban és fordítva azt meg elérheted az árnyékok és csúcsfények változtatásával

[link]

pár tipp, de az arányokat te látod és a módszer is különbözhet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!