Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a beállítás?

Mi ez a beállítás?

Figyelt kérdés
Aimp3-at használok, és beállítottam pár dolgot rajta ami a hangzással kapcsolatos, de biztos más programban is előfordul.. Nos ezeket módosítottam: Kimeneti eszköz, Hang paraméterei, és amit nem értek az ez: gyorsírótár mérete: ? Én ez is felraktam 250MB-ra? ezzel mit állítottam? Most mindíg elment 250mb ot vagy mi ez? :) A válaszokat előre is köszönöm!!

2015. márc. 4. 22:56
 1/2 A kérdező kommentje:

192000hz


wasapi exlusive push..


de h mi ez a 250mb gyorsírótár.. ?

2015. márc. 4. 22:58
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Amikor megnyitsz egy fájlt Aimp programmal, akkor a memóriába másolja be (ha a megadott határ alatt van a méret) és onnét játssza.

A Feladatkezelőben megnézheted hogyan változik a szabad/elérhető memória mennyisége, ha megnyitod az Aimp programot. Szerintem csak a lejátszásra kezdi foglalni, nem pedig program indításkor.

Ha zenék közti váltásnál zavaróan sok idő telik el a memóriába másolás miatt, akkor vagy állítsd kisebbbre vagy kapcsold ki (ha lehet).

2015. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!