Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP torlése és win7 be...

Windows XP torlése és win7 be instalálása kulso merev lemezrol ugy hogy a PC merev lemeze teljesen le legyen formátolva, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy PC-m. Felvolt rá instalálva a windows xp. De ugy gondoltam hogy már ideje lenne windows 7 re lecserélni. Meg is tettem de, az a problémám hogy nemtudom hogyan távolítsam el az XP-t és WIN7-est pedig ugy instaláljam fel hogy ujra szét tudjam választani a merev lemezeket. De még egy problémám van hogy a Windows 7 nem CD-n hanem Hard disken talalhato?

2015. márc. 5. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Meddig tart venni 100 forintért egy DvD-t venni és kiírni rá az ISO-t?

Akkor a lemezt bebootolnád, nyomnál egy formázást, particionálnád a kívánt igényed szerint.

2015. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma hogy se PC-n nemjo az égetom sem a Notebookon.
2015. márc. 5. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a Rufus nevű program, de hogy ez működik-e HDD-ről azt te fogod kideríteni, mert leginkább pendrivera ajánlott.
2015. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ki egettem DVD-re a WIN7-et es beletettem a lejatszoba, de most meg nemtudom bekapcsolni a PC-t! Ez irja nekem:

If you do not have this disck, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance! (Értem is hogy mirol van szó de miért irja?)

File:/Boot/BCD

Status: 0x0000098

Info:The windows boot configuration Data file does not contain a valid os entry

2015. márc. 5. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Mar meg oldottam a gondt! De megint egy probléma áll elottem! Szóval mar bekapcsolt Win7 DVD,leformatoltam a merevlemezt és már egy por sincs benne(:D) De ha be szeretnem Instalalni a win7-et ezt irja: Windows cannot install required files. The file may be corrup or missing. Make sure all files requiered for installation are avaliable, and restart the installation.

Error code: 0x80070017

Most mi kellene csinalnom?

2015. márc. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!