Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti mit gondoltok a linux...

Ti mit gondoltok a linux konzolos 100%text böngészőről?

Figyelt kérdés
sztem nagyon fail ti mit gondoltok róla?
2015. márc. 5. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem használja senki arra a célra, amire a rendes böngészőt. Speciális esetben hasznos lehet, illetve a készítőjének kihívás lehetett elkészíteni. Szerintem az a fail, hogy te szűk látókörű vagy.
2015. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tengor ***** válasza:
85%
Technikai érdekesség, kb, mint az, hogy a VLC konzolban tud filmet lejátszani ASCII képként.
2015. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

vagy mint ez: [link]


kihívás, tech. érdekesség, legalább ilyen is legyen ne csak a rendes, szórakozás, stb.

2015. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen meglepő gyakorlati haszna is van - például a látás-károsodottak számára tiszta szöveges kimenetet generál, amit a szövegfelolvasók kezelni tudnak; vagy olyan környezetekben, ahol csak szöveges konzol áll rendelkezésre - például szerverüzemeltetésnél - hasznos lehet.


Illetve történelmi oka is van: 1992-ben a Lynx böngészőt, pont a Gopher-tartalmak böngészéséhez (hozzám hasonló "gyűrött fejűek" - hogy Hofit idézzem - talán még emlékeznek rá, no meg a BBS-ekre, és hasonlóakra) fejlesztették ki.


Szóval nem "fail", meg nem szórakozásból van benne.

2015. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tabaki ***** válasza:

Mitől lenne „fail”? Nem jól csinálja, amit vállalt? Kismillió normál böngésző van linuxon is, ez egyszerűen egy speciális feladatra tervezett változat, nem kell használnod, ha nincs rá szükséged.

Mit gondolsz a kontrasztos Windows-témáról? Az is nagyon fail, mi?

2015. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de ezzel a böngészövel full olyan netezni mintha az egész internet szemét/reklámmentes lenne sztem ezért fail.
2015. márc. 6. 03:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fail. Ezzel töltöm a legújabb firefox-ot és hasonló sw-ket. Nyilván youtube-ra meg facebook-ra alkalmatlan, ahogy rollerrel sem megyek pekingbe, de ettől függetlenül nem fikázom a rollerező srácokat.
2015. márc. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tabaki ***** válasza:

#6:

Szerintem most kéne elárulnod, hogy te személy szerint mit értesz a „fail” szón. Az internetnek annyira szükséges, lényegi kelléke a szemét és a reklám, hogy amíg azt meg nem oldja egy böngésző, addig nincs helye a nap alatt? Vagy a Lynx ezzel elhazudja az internet rútságát, emiatt van az igazak világában kudarcra ítélve?

2015. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ahogy mondod
2015. márc. 6. 10:10
 10/17 A kérdező kommentje:
hihetetlen most is ezzel küldöm a kommenteket és mintha instant lenne semmi töltés esküszöm ezt fogom használni.
2015. márc. 6. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!