Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-ről eltünt a dvd-rw...

Win 7-ről eltünt a dvd-rw meghajtóm. Ezt hogyan tudom visszahozni?

Figyelt kérdés
Most kellene és így nem tudok cd-t olvastatni, meg illesztőprogramot sem telepíteni mert mindig azt írja ki hogy cd-rom hiba miatt nem lehet. Nem vagyok egy zseni de ezt én letudom szedni valahonnan? Már keresgéltem de nem igazán találtam semmi biztatót.
2015. márc. 5. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá illesztőprogramot telepíteni. Próbáld ki másik gépben is, talán elromlott.
2015. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja! Egy laptoopban van. ACER Nem tudom kivenni. Esetleg valami mód hogy ellenőrizzem hogy jó-e? Mert nem vagyok egy nagy mágus ezen a téren?
2015. márc. 5. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a gépet. Kiveszed a meghajtót, majd visszadugod...aztán kiderül. Eszközkezelőben látszik?
2015. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy elhúzható zár alul, akkor ki tudod venni.
2015. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BIOS-ban (ha egyáltalán látszik) állítsd be, hogy arról bootoljon a gép, és próbáld egy bootolható lemezről (linux, windows telepítő stb.) elindítani. Ha elindul rendesen, akkor jó a hardver, és az oprendszered halt be. Ha nem indul, vagy esetleg nem is látszik a BIOS-ban, akkor valószínű a hardverhiba.
2015. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ott nem látszik! És a számítógépnél is ott a narancssárga háromszögben a felkiáltó jel. Aztán rámegyek és megkeresem a jelet és a cd-rom hibát írja ki.
2015. márc. 5. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:

Kivenni nem tudom, mert nincs ott semmi alul hogy könnyen kitudnám kapni a meghajtót.

BIOST meg még sose nyitottam meg. Annyira nem vagyok nagy mágus. Ha bekeveredek ilyen komolyabb beállítási oldalakra akkor hajlamos vagyok azt hinni hogy értek hozzá és mindent össze vissza állítgatni, és a végén egy nagy katyvasz lenne belőle. Minden hülyeséget le szoktam tölteni hogy majd jobb lesz a gép és a végén még lassabb meg bezsibbad. Meg hogy botoljak vagy mi? Az meg végkép kínai. Valami egyszerűbb verzió hogy a hiba okát legalább felkutassam?

2015. márc. 5. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a rendkívül egyszerű módja, csak te parázol tőle. Boot menü van? Ha abban látod, az is jó kezdet.
2015. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Boot menüt nem talál a start lap keresőprogramja. Akkor majd megpróbálom a biost valahogy behozni és írok
2015. márc. 6. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A laptop használati útmutatójában kéne keresni, nem a startlapon...
2015. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!