Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van µTorrent és...

Mért van µTorrent és BitTorent is?

Figyelt kérdés
Tudtommal már mind kettő BitTorrent Inc. -é, de akkor mért van még mindig külön két darab?
2015. márc. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom valami marketing fogás lehet.

egyébként mind a kettő annyit ér,mint egy kupac sz_r.

Vuze vagy qBittorrent,nekem ezek váltak be a legjobban.

2015. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát... nekem a legjobban a Transmissionhoz húz a szívem, de az csak(vagy csak nehezen rakható windowsra) linuxon fut


nekem a Tixati jött be a legjobban, azt használom jelenleg is


a utorrent és bittorrentnél egyetlen bajom van: reklámok

azért is nem használom(nálam amiben reklám van az egyből kuka(kivéve ha a saját termékét reklámozza benne, akkor elmegy még))

2015. márc. 6. 09:45
 3/8 fersk ***** válasza:

[link]

Mondd már meg kérdező, légyszi, hogy hol találom a reklámot?

2015. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem qBittorrent van fent,idáig az a legjobb.és szerencsére natív windowsos.microtorrent/bittorrent azon kívül hogy reklámos,még gagyi is.sokkal lassabb a letöltés,nincs annyi peer,stb stb stb.
2015. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ferks:


az meg van hogy az elég régi verzió? + én az ingyenes verzióról beszélek, az oldalukon ki is derül hogy ha fizetsz akkor nincs reklám(tehát az ingyenesben van)


[link]


(jobb alsó sarok)

2015. márc. 6. 20:25
 6/8 fersk ***** válasza:

Kérdező:

"az meg van hogy az elég régi verzió?" és mit nem tud?

Miért kellene újabb?

2015. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát mondjuk hibajavítások, új "cuccok"(bár ahogy néztem ebből nincs sok), de így ránézésre meg nem tudom mondani...(mert nem is követem hogy fejlődik)


de ezt találtam: [link]

2015. márc. 7. 06:45
 8/8 fersk ***** válasza:
Az a baj, hogy valaki csinál egy jó progit, s ha népszerű lesz, jön a marketing. Az egyszerű torrentklienseknél még a "biztonsági fenyegetés" mantra sem indokol újabb verziót.
2015. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!