Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerver - server...

Minecraft szerver - server closed egy órányi problémamentes futás után. Mi ennek az oka és mi rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Probléma a következő: Van Minecraft 1.8.1-ben egy hamachis szerverem. Kb egy órát enged játszani aztán kidob azzal az üzenettel:


A kapcsolat megszakadt

Internal Exception: java.io.IOException: A létező kapcsolatot a távoli állomás kényszerítetten bezárta


Ilyenkor nem is enged már többet játszani, ha újra megnyitom a szervert kb egy perc után bezárja újra és visszadob oda ahol legelőször megszakadt. Pár óra elteltével minden működik, mintha mi sem történt volna.


Miért van ez? Mi a megoldás?


Oprendszer: Win 8 64bit

Proci: Intel Pentium N3530 2.16GHz

RAM: 4GB


A válaszokat előre is köszi



#szerver #Minecraft #server closed
2015. márc. 6. 22:31
 1/6 Tengor ***** válasza:
Nézd meg a szerver logjait! Kell, hogy kerüljön bele valami a hibáról!
2015. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem. ez mi? Többször is szerepel egymás után:


[23:22:26] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 10040ms behind, skipping 200 tick(s)

[23:57:33] [Server thread/INFO]: Geus1990 lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null, insertion=null}}

2015. márc. 7. 00:04
 3/6 Tengor ***** válasza:

Csak a log alapján azt mondanám, hogy a szerver alól elfogy az erőforrás és emiatt áll le. Ezt megerősíti ez a link is:

[link]

A logbejegyzésre keresgetve érdemes kutakodni még.

2015. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 adventurer111 ***** válasza:
What? négymagos pentiumon laggot ír. Akkor most vagy az van hogy amin keresztül komunikál a hamachi az lezárta a kapcsolatot( talán egy router vagy modem) vagy a proc melegedett fel (ami ha jól látom laptopnál könnyen megesik) és lejjebb vette a teljesítményt és ezért a túl nagy lagg miatt leállt , az indító .bat-od szövegét írd ki és máris okosabbak leszünk!
2015. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A laptop tényleg túlmelegedhet... erre nem tudom miért nem gondoltam... beírnám én a .bat szövegét ha tudnám is hogy mi az :) de ennyire már sajna nem értek a dologhoz.
2015. márc. 7. 21:43
 6/6 adventurer111 ***** válasza:
A .bat az amire rákattolsz hogy elindítsa a .jar szerveredet és ha eredeti oldalról .exe szervered van akkor jó lenne szerezni egy .jar szervert és csinálni egy indító bat-ot (csak egy szöveges file-nál mentés másként és .txt helyett .bat-ot írsz és ezt írod bele: -Xmx1024M -Xms1024M -jar szerverjarneve.jar nogui
2015. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!