Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen backup programot...

Milyen backup programot válasszak?

Figyelt kérdés
Valami olyat keresek, ami képes külsõ vinyóra és ftp-re egyaránt menteni. Elég nagy adatról (kb 1.5-2 terra) kell mentést csinálni max 2 hetente, ezért valami olyan lenne jó, ami második alkalommal már csak a vàltozásokat menti. Elõre is köszi minden választ!
2015. márc. 7. 08:38
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Nem írtad, de ilyet ingyenesbe nem tudok.

Acronis True Image -viszont jó!

Többféle mentés is készíthető vele akár növekményes (csak a változások menti) vagy teljes... egyszóval minden típusa a mentésnek. Tömörítése kiválló, sebessége is és ami a legfontosabb úgy tud a háttérben dolgozni hogy észre sem veszed!

Programmal készíthetsz helyreállító lemezt azaz kiírhatod a programot cd-re , pendrive-ra és onnan bootolvaa visszaállíthatsz (menthetsz) teljes lemezképeket. Amennyiben a disk director is telepítve van azt is kiírhatod ill van több funkciója pl az OS selector.

Könnyen kezelhető, jól ütemezhető és beállítható!

Van nonstop backup is benne ami sürün menti a változásokat így bármely korábbi állapot visszahozható vele.

[link]

2015. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wow! Hàt ez jónak hangzik. Szerintem megéri az árát. Kössz a tippet!
2015. márc. 7. 09:23
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

csak ajánlani tudom. 2009 -óta használom a programot. Acronis secure zone és a bootoláskori indítása nagyon hasznos. Még adathordozót sem kell elővenni csak nyomni induláskor F11 -et és indítja a programot.

Régi 6gb -os lemezem haldoklott, kaptam egy 80GB-osat és gond nélkül klónozta. 20GB-ot adtam neki. Természetesen pendrive (32GB)-ra kiírva a program azon 2 biztosnságimentés, cd-re is a progi, dvd-re biztosnsági másolat, merevlemezen is az aktuális mentések ill tárhelyre is feltölthető.

Disk directorral együtt bármilyen lemezművelet lehetséges adatvesztés nélkül! Ez utóbbival egyszer növeltem a rendszerpartíciót gond nélkül. Szóval remek program :)

2015. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes alternatívák:

[link]

[link]

[link]


- tudnak inkrementális mentést "ami második alkalommal már csak a vàltozásokat menti"

- tudnak FTP-re menteni

2015. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!