Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program, amivel...

Melyik az a program, amivel le tudom venni a szöveget a zene alól?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 12:33
1 2
 11/16 donfetibo ***** válasza:

Bocsi #7 válaszoló nem kell rajta veszekednünk, mert be kell vallanom, hogy én olvastam el!!! Tudod 5 nap nem alvás után csak a az LCD bámulod, már előfordul, hogy el nézel valamit, de amúgy hidd el, hogy vannak olyan programok csak nem mi nálunk és nem ezekre a gépekre!!!

Még-egyszer elnézést!!!

2015. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bocs , hogy belekotyogok, de ha lenne ilyen program, akkor az létezne nálunk is.

Próbáld meg a Bloody Mary-ből kivenni a vodkát ! Nem fog menni. :)

2015. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem veszekedtünk...

Finoman vezettelek rá...na meg egy jó kávé talán? :)

2015. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 donfetibo ***** válasza:
Szerinted így öt nap után a kávé segítene? Az már rég nem, amúgy KisPofa lehet, hogy sok filmet néztem de a komoly FBI dokumentum filmekben akkor, hogy tudták szét választani a hangokat, minden hang más frekvencián vagy decibel szinten szól nem és úgy kiszűrik a hangokat zajokat! Amúgy meg a Bloody Mary-ből nem is olyan nehéz ki szűrni a vodkát, mert más a falsúlya és hígabb is a vodka, pincér voltam 8 évig!!!
2015. márc. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy te hülyének nézel minket.

Vagy veled van valami gond.

Az ilyen jellegű filmekben azt is be szokták mutatni, hogy egy 10 km-ről fényképezett telefonos fotót úgy "feljavítanak" hogy simán leolvasható egy rendszám. 10 Km-ről. Ne higgy a mesékben.

Lehet hogy pincér voltál, de én meg már ittam is Bloody mary-t. :)

2015. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát az komoly!

Sajna nem jutottam ezzel közelebb a mególdáshoz. Amúgy meg olyan van, ami külön bontja a zenét a szövegtől, de akkor a zenét is feldarabolja és ha valaki ügyes, akkor össze tudja rakni. De ehhez tényleg ügyesnek kell lenni.

2015. márc. 8. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!