Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vegas Pro 13 sávok összeolvasz...

Vegas Pro 13 sávok összeolvasztása egybe hogyan?

Figyelt kérdés
Nem group ot akarok csinálni hanem hogy a szétdarabolt részek összeolvadjanak egy event be . És még azt sem tudom mire jó az a subclip ,mit csinál mert semmit nem látok történni nem lesz attól sem új event .

2015. márc. 7. 12:48
 1/4 Hulioboy ***** válasza:
Ha le rendelelsz egy videót akkor össze olvasztja egy sávnak. De nem mondom, hogy értem hogy mit szeretnél tulajdonképpen
2015. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen utána rájöttem és mások is külföldiek kérdezték ezt a problémát . De a lényeg hogy ilyet nem tud a program belülről tehát renderelni kell a loopolt szakaszt soloban másképp nem tudja egybe konvertálni szerkesztés közben.


Valószínűleg hibásan emlékeztem mivel a sonar zeneszerkesztőmben úgy emlékeztem ilyet tud menet közben vagyis összeragaszt két hang eventet csak hát ez egy videó vágó program és gondolom ezért hiányzik belőle ez a funkció hangsávoknál. De lehet hogy videósávnál sem tudja (?) Igaz a hangsávoknál felkínálja hogy szerkesztés külső programban csak nekem ez a funkció üres mert nem raktam fel a sonar t.


Végül kirendereltem ,igazából nem is csinál semmit ilyenkor a program hangsáv lévén egy vaw filet csinál aminek nincs vesztesége és a műveletben az idő és a macera az amíg behúzom a kommanderből a kiírt szakaszt.

2015. márc. 9. 21:40
 3/4 Hulioboy ***** válasza:
Szóval lényeg az, hogy nem kell külön semmit össze olvasztani. Amit most éppen csináltam az egy kép, video, felirat, mp3, mix, ami 15 egymás alatti sorban voltak össze rendezve, de ha Te kijelölöd az egészet, és renderelés.. egy ugyanolyan kis klassz videót fogsz kapni mint amit én csináltam :)
2015. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De én nem tudtam az egymás mellett lévő hang eventeket gyorsítani vagy lassítani .


Most rájöttem hogy a group ba rakással tudom egynek kezelni csak ugye nem tűnnek el a négyzetek és tudatlanul ilyenkor azt gondolom hogy ezek még mindíg különálló eventek . Nem olvad össze az öt rész egybe látszólag de egynek kezeli amíg groupban vannak.

2015. márc. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!