Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Video fájlban megsérült...

Video fájlban megsérült valahogy a hangcsatorna. Van valamilyen program amivel vissza tudom állítani?

Figyelt kérdés
Van pár videóm ami a másolások következtében valahogy meghibásodtak. Egyáltalán nincs hang lejátszás közben. Van lehetőség valami programmal visszahozni a hangot? Eddig csak a konvertálást próbáltam, de sajnos az nem jött be. Esetleg tud valaki valami javító programot?

2015. márc. 7. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Másolástól nem sérülhet. Próbáltad másik lejátszóval?
2015. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Próbáltam sok féle lejátszóval (Köztük Linuxossal is), de semmi. Régen tudom hogy volt hangja, de az valamiért már nincs. Én is gyanakodtam kodec hibára. De konvertálásnál csak lett volna akkor eredménye. Lehet nem másoláskor, hanem magán a micro SD kártyán sérült. De az biztos hogy valami lett vele
2015. márc. 8. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!