Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A PC fájlt milyen programmal...

A PC fájlt milyen programmal lehet megnyitni?

Figyelt kérdés
Ez a telefonomon lévő anyagokat menti le,de a gépen is szeretném megnyitni őket
2015. márc. 8. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

exe fájlt szeretnél megnyitni a telefonodon?

Ha egyszerűen DOS-os, akkor egy Dos emulátorral még megtudod tenni, bár a siker, ott sem teljesen garantált. Ha Windowsos, akkor jó kérdés. Lehet, hogy van Androidra Windows emulátor, de az, hogy milyen fájlokra lenne jó, na azt, már én sem tudom. Inkább nézd meg, hogy Androidra van-e alternatívája és azt töltsd le inkább.

2015. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ez a telefonomon lévő anyagokat menti le"

Mármint micsoda? Van egy progid, ami a gépre ment adatokat, és annak a mentett fájljait szeretnéd megnyitni?

2015. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WarriorKat válasza:
Szerintem kicsit lenéztétek szegény kérdezőt. Valószínűleg a .pc fájlkiterjesztésre célzott. Az 'Oracle ProC Precompiler' nevű programmal lehet megnyitni.
2015. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem le a kérdezőt, csak a kérdést nem értettem. Ha meg, .pc a fájl kiterjesztése, az is más.
2015. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy naptár program a telefonomon, ami hetente elmenti az adataimat, de arra lettem volna kíváncsi ha én ezt lementem a gépemre, megtudom-e nyitni őket, ha szükségem lenne rá, bocsi ha nem voltam érthető :)
2015. ápr. 20. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!