Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés
Ujra raktam a windowsomat es elfelejtettem ki menteni a kepeimet. Letezik olyan program, vagy barmi amivel visszatudnam oket szerezni ? Ip utan vagy barhogy ?
2015. márc. 9. 01:39
 1/9 anonim válasza:

Vissza tudod őket szerezni még ha felül van írva akkor is, csak iszonyatosan sok idő és vesződség...

Az egyszerűbb progik mint pl. GetDataBack NTFS is megtalálhatsz valamennyit a felül nem írt fájlokból...

A komolyabb műveletet linux alatt tudod elvégezni, de ez már neked magas lenne szerintem.

2015. márc. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy linket kaphatok errol a programrol ? Es egy kis magyarazatot, hogy mit hogyan ? Koszonom szepen.
2015. márc. 9. 02:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Vidd el a gépet olyan emberhez, aki ért hozzá, és csinált már ilyet!

Minden egyes próbálkozás, amit csinálsz, csak ront a helyzeten!

2015. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1: Marhaságokat ne mondj, ha felülírta, akkor a büdös életbe nem fogja már visszaállítani.
2015. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem felulirtak. En ilyenert nem fogok fizetni senkinek se. Amugymeg ertek a programokhoz nagyjabol. Rontani nem hiszem h lehetne.
2015. márc. 9. 02:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a GetDataBack programmal meggprobaltam, de semmi. Vagy csak en nem jovok ra, hogy hogy kell, vagy nincs mar meg.
2015. márc. 9. 02:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerult osszehozzam, latom a regi dolgaim. De viszont ez licen-es. 79 Dollar... Valahogy ingyen ezt nem lehetne megoldani ?
2015. márc. 9. 04:16
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

igen ... én is a GetDataBack NTFS -t ajánlom amit lehet az visszahoz. Ingyenes programoknak a hátránya, hogy nem tudják azt amit egy profi program, de lehet próbálkozni:

Recuva

[link]

2015. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És hány partíciód van? Ha kettő, akkor érdemes a Recuva portable verzióját lementeni a D-re, és onnan futtatni. Mélyvizsgálatot kell engedélyezni. Visszaállításnál másik partíciót kell megadni. Ha a C-n keresel, akkor D-re, ha nincs, akkor egy pendrivera.

[link]

2015. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!