Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A rendszertelepítést (windows...

A rendszertelepítést (windows 7,8) internet kapcsolattal, vagy internet kapcsolat nélkül érdemes végezni?

Figyelt kérdés
Gépösszerakás után.
2015. márc. 9. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Telejesen mindegy. Ha tört akkor nélkűl. Ha jog tiszta akkor internettel.
2015. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én törtet is internetkapcsolattal telepítek, egyszerűen nem ellenőrzi, ha nem te engedélyezed külön.
2015. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de 8-ál ha van internet kapcsolat, akkor nem enged helyi fiókot létrehozni, ottan ki kell húzni(kivéve ha eredeti, akkor inkább hálózattal telepítsd)
2015. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, telepítés közben nem nyúl az internethez akkor se, ha rá van kötve.
2015. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
69%

Még az se 100%, hogy telepítés alatt felismeri a hálózati kártyádat. Akkor aztán tényleg mindegy, hogy Internettel vagy anélkül telepíted.

Annak sincs jelentősége hogy eredeti vagy tört, hiszen nem telepítés alatt ellenőrzi az eredetiséget.

2015. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"akkor nem enged helyi fiókot létrehozni, ottan ki kell húzni" Már miért kellene? "Nem, nincs fiókom" és lent be kell pipálni, hogy helyi létrehozása.


Amúgy mindig internetkapcsolattal telepítem.

1. MSDN változat, bárki használhatná, max 30 nap után újra kellene telepíteni regisztráció nélkül

2. automatikusan telepíti a legtöbb drivert, ami nem utolsó szempont

2015. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"és lent be kell pipálni, hogy helyi létrehozása. ", nálam ilyen nem volt, vagy legalább is én nem találtam(bár lehet azóta benne van a telepítőben), én az express beállításoknál kihúztam a kábelt, és aztán már nem az outlook-os belépést kérte/regisztrációt, hanem létrehozhattam helyi fiókot, ez megtörtént akkor visszadugtam egyből
2015. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt még összevesznétek... Ha vindóznyócat telepítesz (mert pl. stukkert szorítanak a fejedhez, vagy valami kártevő megtámadta az agyadat), akkor nem kell kihúzni a netet. Egyszerűen rá kell nyomni arra, hogy új fiók létrehozása, és akkor ott megjelenik mind a májkroszoft fiók, mind a helyi fiók lehetősége, és csak klikkelsz arra, amelyiket szeretnéd. Nem kell túlbonyolítani.
2015. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!