Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnyitni vesztes...

Hogyan tudom megnyitni veszteségek nélkül a 2003-mas office verzióval készített world dokumentumot 2010-es verzióval?

Figyelt kérdés
Megnyitni megnyitja, de pl a képeket nem jeleníti meg..., ha újra elmentem akkor nehezen állítgatással előjönnek viszont elcsúszik az egész.

2015. márc. 9. 13:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Régi probléma ez az M$ Office -ban, hogy a különböző verzióban elkészített és megnyitott doksik, nem pont úgy jennek meg.

Nem nagyon tehetsz ellne semmit.

2015. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez segít-e? [link]
2015. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Én úgy emlékszem a kompatibilitási csomag csak a docx megnyitásában segít, illetve lehet vele szerkeszteni, majd rámenteni. Mentés másként új formátumba (docx -be) nem lehet vele.
2015. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom ezt a csomagot :) Köszönöm szépen a segítséget :) Ment a zöld pacsi mindenkinek :)
2015. márc. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!