Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi foglal ennyi helyet a...

Mi foglal ennyi helyet a gépen? (lent)

Figyelt kérdés

Van rajta néhány alap program, 4-5 film, 3 játék (Fallout 3,Minecraft,Simcity,AC 3) És ez így foglal 183 gb-ot. WTF???

Windows 7 ultimate van rajta ami kb20-25 gb. De mi az a többi 160gb. Egyszerűen nem értem. Tegnap volt 800gb szabad hely felraktam az AC 3-at és le ment 750 gb ra. EZ mi a rák?



2015. márc. 9. 14:49
 1/5 Tengor ***** válasza:

Nem mondod, hogy 1 TB-os meghajtót egyben hagytál? Az köszi!

(Ultimate...)

WinDirStattal nézd meg, hogy mi és hol foglal helyet! Valószínűleg frissítések és visszaállítási pontok lesznek a ludasok.

2015. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy 1tb os meghajtót egyben hagytál?
2015. márc. 9. 15:29
 3/5 Tengor ***** válasza:
Hogy nem lett partíciókra bontva. Így ha behal a Win, akkor formatálni kell az egészet és úgy újra rakni. Ha van két partíciód, akkor elég rendszermeghajtót formázni, a többin megmaradnak az adatok. Még mindig nem késő megcsinálni a partíciókra bontást, bár sokáig tart és van némi kockázata, hogy bukod az adatokat, de szerintem még így is megéri megcsinálni.
2015. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor ezért van hogy többe helyet foglal?
2015. márc. 9. 15:35
 5/5 anonim válasza:
Ne tölts le tört játékokat, valamint használd a CCleanert is, lehet elég sok a felesleges fileod.
2015. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!