Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csgolounge.com? Átvertek? Én...

Csgolounge.com? Átvertek? Én csináltam valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Regisztráltam Csgolounge.com-ra, bemásoltam minden url-t amit be kellett, küldött egy bot nekem meghívót hogy adjam oda az összes cuccomat a raktáramból (persze angolul volt a szöveg, és nem valami trollkodásnak, lopásnak tűnt, mivel volt aláírás, meg hogy Csgolounge.com-tól küldve meg ilyenek), erre elfogadtam, odaadtam a bot-nak az összes fegyver skinemet (hozzáteszem egyiket pont 2 napja vettem, ezért azzal még nem tudtam kereskedni, ezért az még megvan) erre egyik haverom mondja hogy majd küldd vissza meghívót hogy vissza fogja adni a cuccaimat.... Ez kb 3 órája volt. Azóta sem küldött semmit... Átvertek? Vagy csak valamit rosszul csináltam? (egyébként nem fogadásra tettem fel a skinjeimet, egyszerűen csak a regisztráció után kaptam egy ofert, vagy hogyan is hívják...)

2015. márc. 9. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ... a bot, akinek odaadtam az összes cuccomat!
2015. márc. 9. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem át bas*zarintottak.


Csak úgy simán küldött? Tehát nem is fogadtál?

2015. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam még... Az volt, hogy regisztráltam, beírtam a steam url címeket ahova kellett, erre mondta az egyik haverom aki másfél éve cs-zik és mindíg fogad meccsekre, hogy fog küldeni egy bot offert... Küldött is, oda ajándékoztam neki az összes cuccomat amiket oda tudtam, (mert az AWP Redline-omat nem tudtam mert piacon vettem és nem telt le az 1 hét) és azóta nem jött semmi... de egyébként rendes szöveget írt ez a "bot", valami tökre hosszút, tehát reménykedem hogy nem ver át senki, és csak én rontottam el valamit... nem kell ilyenkor csinálni semmit, valamire rákattintani hogy visszaadja a "bot"?
2015. márc. 9. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta 4 óra telt el... ja, és honnan tudta volna valaki, hogy pont akkor várok egy bot offerre?
2015. márc. 9. 21:08
 5/5 anonim válasza:
Először ha nem fogadtál akkor ne adj semmilyen skint oda semmilyen csgolng-és botnak mert lehet hogy ember csak odaír egy kitalált kódot (ha ügyes 2 sor megvan) de vannak a "itseeslegit" profilok akik küldenek offert az összes cuccodat kérik és egy qrvahosszú szöveggel és a végén by: Valve vagy it pay it back in 2-3 hours az "ügyesebb" 2014 es dátumot használ. Szóval ha fogadsz akkor bal alul megjelenik egy kis ablak hogy várj az offerre bot neve, védelmi kód és ha küldött offert akkor lecsekkolod a nevet és a kódot ha egyezik akkor odaadhatod neki. De olyan nincs hogy csak az url-t adod meg és már automatikusan küld offert hogy nah fogadtál egy csapatra. De többet is tudok mondani ezekről a csalásokról, ha érdekel írj privátot nekem.
2015. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!