Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az internetem nagyon lasú...

Az internetem nagyon lasú lett és néhány oldalt hibásan vagy csak 10 perc után tölt be Mi lehet a probléma mit lehetne tenni? (Opera)

Figyelt kérdés

Már töröltem a Cookie-kat is egyszer az mintha javitott volna a helyzeten, de utána nem sokkal megint elkezdet nem müködni.

Más böngészőre meg az az igaszság hogy nem szeretnék váltani mivel azok meg néha ''reklám rohamot'' kapnak (minden kattintásal meg nyit egy külön böngésző ablakot amin egy reklám van)

Azért használom az Operát mert ez a legtisztább, reklám mentes és leggyorsab a többi gépen lévő böngészőhöz képest.

A segitségeket előre is köszönöm szépen!



2015. márc. 9. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"(minden kattintásal meg nyit egy külön böngésző ablakot amin egy reklám van) " vírus


[link]


a felső kettő közül töltsd le valamelyiket, elég egyszer leellenőrizni a gépet és a beállításokban aktiválni a Free License-t(30 nap)


az hogy miért lassú, az lehet jó pár dologtól pl.: felesleges bővítmények stb.

2015. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nos, valószínűleg azért lassú a géped, mert bármire mész, elsőnek a húsz trójai küldi el a szerverének, és csak utána foglalkozik a megnyitással.

Szóval csatlakozom az előttem szólóhoz: Vírustalanítsd, kémprogram mentesítsd a géped, és utána talán normálisan fog működni.

Néha nem árt teljesen újratelepíteni, ehhez persze licenc kulcs is kell :-)

2015. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na köszönöm szépen a válaszokat leszettem a hitman-es virusirtotés sok mindent letörölt azota mintha gyorsabb lenne a böngészö és nem hoz be üres oldalakat :D köszi mégegyszer :D
2015. márc. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!